Из манастира однете драгоцености и новац
Непозната лица провалила су у цркву и конак манастира Добрићево, на обали Билећког језера, око 12 километара од Билеће према Требињу, и однела новац и драгоцености, потврдио је данас Центар јавне безбедности Требиње.
Пљачка се догодила јуче у периоду од 10.30 и 17.30 часова када у манастиру није било никога. За сада непознати провалници однели су предмете од злата и сребра непроцењиве вредности, а није још саопштено ни о ком износу новца је реч, што ће се знати тек након детаљног проверавања и испитивања.
Полиција је још у манастиру, а више детаља није могао да саопшти ни игуман манастира Симеон Биберџић, јер се наставља рад на расветљавању те несвакидашње тешке крађе.
- Извор
- Блиц
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











