Početna stranica > Novosti

Osnovana organizacija studenata farmacije Banja Luka

Osnovana organizacija studenata farmacije Banja Luka
25.12.2007. god.

Na inicijativu 198 studenata Medicinskog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci sa odseka Farmacija, juče je održana Osnivačka skupština Organizacije studenata farmacije Banjaluka (OSF).

Na sednici Skupštine usvojen je Statut i izabrani su organi upravljanja OSF-a.
Za prvog predsednika izabran je Jovan Jović, student četvrte godine Medicinskog fakulteta (odsek Farmacija), a za potpredsednika Nikolina Đurđić, student pete godine.
Generalni sekretar OSF je Milanka Gligić, student treće godine Medicinskog fakulteta (odsek Farmacija).

Programski ciljevi OSF-a su ostvarivanje prava i interesa studenata Medicinskog fakulteta sa odseka Farmacija, poboljšanje nastavno-naučnog procesa na Fakultetu, te poboljšanje studentskog standarda.
OSF će svoje ciljeve ostvarivati u saradnji sa institucijama Fakulteta i drugim institucijama.

Osnivačka skupština OSF-a je zaključila da će srađivati sa Studentskom organizacijom Univerziteta u Banjoj Luci (SOBL) sa ciljem ostvarivanja prava i interesa studenata, odnosno podržavati SOBL kao studentsko predstavničko telo u predstavljanju studenata pred organima Univerziteta u Banjoj Luci.

 



  • Izvor
  • www.studentskisvet.com
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA