Почетна страница > Новости

Основана организација студената фармације Бања Лука

Основана организација студената фармације Бања Лука
25.12.2007. год.

На иницијативу 198 студената Медицинског факултета Универзитета у Бањој Луци са одсека Фармација, јуче је одржана Оснивачка скупштина Организације студената фармације Бањалука (ОСФ).

На седници Скупштине усвојен је Статут и изабрани су органи управљања ОСФ-а.
За првог председника изабран је Јован Јовић, студент четврте године Медицинског факултета (одсек Фармација), а за потпредседника Николина Ђурђић, студент пете године.
Генерални секретар ОСФ је Миланка Глигић, студент треће године Медицинског факултета (одсек Фармација).

Програмски циљеви ОСФ-а су остваривање права и интереса студената Медицинског факултета са одсека Фармација, побољшање наставно-научног процеса на Факултету, те побољшање студентског стандарда.
ОСФ ће своје циљеве остваривати у сарадњи са институцијама Факултета и другим институцијама.

Оснивачка скупштина ОСФ-а је закључила да ће срађивати са Студентском организацијом Универзитета у Бањој Луци (СОБЛ) са циљем остваривања права и интереса студената, односно подржавати СОБЛ као студентско представничко тело у представљању студената пред органима Универзитета у Бањој Луци.

 



  • Извор
  • www.studentskisvet.com
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА