Policija organizovala lov na vepra u centru Praga
U centru Praga policija je jurila vepra, koji je u grad došao sa ostrva Štvanice.
Vepar je preplivao reku Vltava u nedelju ujutru. Ovo su saopštili svedoci događaja. Kada je policija stigla na mesto poziva, vepar je već bio oko hotela Hilton, na kojem je uspeo da slomi prozor.
Nakon ovoga divlja životinja je počela da beži ulicama grada. Vepar je bio nervozan i zato je predstavljao opasnost za prolaznike.
Jedan od policajaca, koji je učestvovao u lovu na životinju, napadnut je. Na kraju, posle dva sata lova na vepra, uspeli su da ga uhvate uz pomoć umirujućih sredstava i prebace ga u Ustanovu za zaštitu prirodne sredine.
- Izvor
- Glas Rusije, foto: © Flickr.com/dvaires/ss-by-nc/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











