Полиција организовала лов на вепра у центру Прага
У центру Прага полиција је јурила вепра, који је у град дошао са острва Штванице.
Вепар је препливао реку Влтава у недељу ујутру. Ово су саопштили сведоци догађаја. Када је полиција стигла на место позива, вепар је већ био око хотела Hilton, на којем је успео да сломи прозор.
Након овога дивља животиња је почела да бежи улицама града. Вепар је био нервозан и зато је представљао опасност за пролазнике.
Један од полицајаца, који је учествовао у лову на животињу, нападнут је. На крају, после два сата лова на вепра, успели су да га ухвате уз помоћ умирујућих средстава и пребаце га у Установу за заштиту природне средине.
- Извор
- Глас Русије, фото: © Flickr.com/dvaires/сс-by-nc/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











