Poziv studentima sa učestvuju na izborima za članove Skupštine
BANJALUKA, 15. MARTA - Studentska organizacija Univerziteta u Banjaluci (SOBL) poziva studente da učestvuju na izborima za članove Skupštine i uključe se u njen rad, čime bi doprinijeli ostvarivanju ciljeva SOBL-a, rekla je na konferenciji za novinare predsjednik ove organizacije Radmila Đević.
Đevićeva je podsjetila da je Izvršni odbor SOBL-a na sjednici održanoj 11. marta, donio Odluku o raspisivanju izbora za članove Skupštine SOBL-a.
"Izbori za članove Skupštine SOBL-a biće održani 31. marta u prostorijama svih organizacionih jedinica Univerziteta u Banjaluci i Studentskom centru `Nikola Tesla`, a glasačka mjesta biće otvorena od 9.00 do 15.00 časova", precizirala je Đevićeva.
Ona je dodala da pravo da biraju i budu birani na ovim izborima imaju svi studenti Univerziteta u Banjaluci, koji su upisani u školskoj 2008/09. godini.
Prijavljivanje kandidata trajaće od 16. do 26. marta u prostorijama SOBL-a, radnim danom od 10.00 do 12.00 časova.
Potpredsjednik SOBL-a Saša Stanković rekao je da ova organizacija konstantno insistira na proširenju smještajnih kapaciteta za studente Univerziteta u Banjaluci, odnosno izgradnji novih paviljona za smještaj studenata.
Perica Marković, koji je takođe potpredsjednik SOBL-a, rekao je da ova organizacija trenutno radi na realizaciji dva projekta, Univerzitetskim sportskim igrama "Banjaluka 2009" i studentskom časopisu "Master".
- Izvor
- AGENCIJE
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











