Позив студентима са учествују на изборима за чланове Скупштине
БАЊАЛУКА, 15. МАРТА - Студентска организација Универзитета у Бањалуци (СОБЛ) позива студенте да учествују на изборима за чланове Скупштине и укључе се у њен рад, чиме би допринијели остваривању циљева СОБЛ-а, рекла је на конференцији за новинаре предсједник ове организације Радмила Ђевић.
Ђевићева је подсјетила да је Извршни одбор СОБЛ-а на сједници одржаној 11. марта, донио Одлуку о расписивању избора за чланове Скупштине СОБЛ-а.
"Избори за чланове Скупштине СОБЛ-а биће одржани 31. марта у просторијама свих организационих јединица Универзитета у Бањалуци и Студентском центру `Никола Тесла`, а гласачка мјеста биће отворена од 9.00 до 15.00 часова", прецизирала је Ђевићева.
Она је додала да право да бирају и буду бирани на овим изборима имају сви студенти Универзитета у Бањалуци, који су уписани у школској 2008/09. години.
Пријављивање кандидата трајаће од 16. до 26. марта у просторијама СОБЛ-а, радним даном од 10.00 до 12.00 часова.
Потпредсједник СОБЛ-а Саша Станковић рекао је да ова организација константно инсистира на проширењу смјештајних капацитета за студенте Универзитета у Бањалуци, односно изградњи нових павиљона за смјештај студената.
Перица Марковић, који је такође потпредсједник СОБЛ-а, рекао је да ова организација тренутно ради на реализацији два пројекта, Универзитетским спортским играма "Бањалука 2009" и студентском часопису "Мастер".
- Извор
- AГЕНЦИЈЕ
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











