Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Djed Mraz vozio autobus
29.12.2009. god.
Sve mlađe, ali i one nešto starije Banjolučane koji su se juče ujutro našli u autobusu preduzeća "Autoprevoz" na liniji broj deset sačekalo je simpatično iznenađenje. Jedan od saputnika, a na momente i vozač autobusa, bio je i Djed Mraz s kojim su putnici imali priliku da se voze punih sat vremena i da uživaju kako u poklonima, tako i u šalama i vicevima koje je pričao.
Devetogodišnja Anja Milaković kaže da vjeruje u Djeda Mraza iako njeni drugovi nisu sličnog razmišljanja.
- Ovo je nešto što ću pamtiti cijeli život. Srela sam se s Djeda Mrazom u gradskom prevozu, što za mene predstavlja najljepši poklon za Novu godinu. Osim poklončića koje nam je podijelio donio je i punu vreću viceva, te nas zasmijavao. Pjesmice kao što su "Djeda Mraze, Djeda Mraze", "Zima, zima e pa šta je", "Zmija i žaba" i mnoge druge pjevao je s nama u glas - ispričala je oduševljena Anja.
Djed Mraz u vozilu gradskog saobraćaja nije bio zanimljiv samo mlađoj populaciji, nego i onim starijim.
- Rijetko se vozim autobusom, jer više volim da pješačim, a kada sam se igrom slučaja odlučila na takvo nešto susrela sam se s najljepšim mogućim iznenađenjem koje je neko mogao da mi pripremi - kazala je Gordana Kević, radnica.
Ona je dodala da je ostala bez riječi kada je ušla u autobus, te da je na momenat pomislila da sanja.
- Ovim ću iznenaditi i svoju kćerku koja 1. januara puni 18 godina i poklon koji sam dobila od Djeda Mraza daću njoj - veli Gordana.
I za studentkinju Danijelu Stjepanović susret s Djeda Mrazom bio je ispunjenje svih želja.
- Do sada nisam bila nešto euforična i nisam se radovala dolazećim praznicima, ali od trenutka kada sam zatekla Djeda Mraza u autobusu sve se promijenilo i srećnija sam nego ikada. Smijeh, šala, pjesma, druženje, ispunjavali su cijeli prostor - komentarisala je Danijela.
Iz "Autoprevoza" ističu da su na ovaj način htjeli da zahvale svojim sugrađanima na ukazanom povjerenju tokom svih ovih godina. Od Centra za kreativni rad s djecom "Dobri medo" angažovali su Djeda Mraza, kako bi im uljepšao pretprazničke dane.
- Djed Mraz koga smo angažovali bio je simboličan poklon svim Banjolučanima koji koriste naše usluge dugi niz godina. Novogodišnji autobus kretao se od nove autobuske stanice do Obilićeva i nazad, a u roku sat vremena koliko je vožnja trajala Djed Mraz je ispričao mnoge viceve, podijelio poklone i s našim putnicima otpjevao razne pjesmice - naglasila je Aleksandra Lazarević, referent za promociju i propagandu iz službe marketinga "Autoprevoza".
Devetogodišnja Anja Milaković kaže da vjeruje u Djeda Mraza iako njeni drugovi nisu sličnog razmišljanja.
- Ovo je nešto što ću pamtiti cijeli život. Srela sam se s Djeda Mrazom u gradskom prevozu, što za mene predstavlja najljepši poklon za Novu godinu. Osim poklončića koje nam je podijelio donio je i punu vreću viceva, te nas zasmijavao. Pjesmice kao što su "Djeda Mraze, Djeda Mraze", "Zima, zima e pa šta je", "Zmija i žaba" i mnoge druge pjevao je s nama u glas - ispričala je oduševljena Anja.
Djed Mraz u vozilu gradskog saobraćaja nije bio zanimljiv samo mlađoj populaciji, nego i onim starijim.
- Rijetko se vozim autobusom, jer više volim da pješačim, a kada sam se igrom slučaja odlučila na takvo nešto susrela sam se s najljepšim mogućim iznenađenjem koje je neko mogao da mi pripremi - kazala je Gordana Kević, radnica.
Ona je dodala da je ostala bez riječi kada je ušla u autobus, te da je na momenat pomislila da sanja.
- Ovim ću iznenaditi i svoju kćerku koja 1. januara puni 18 godina i poklon koji sam dobila od Djeda Mraza daću njoj - veli Gordana.
I za studentkinju Danijelu Stjepanović susret s Djeda Mrazom bio je ispunjenje svih želja.
- Do sada nisam bila nešto euforična i nisam se radovala dolazećim praznicima, ali od trenutka kada sam zatekla Djeda Mraza u autobusu sve se promijenilo i srećnija sam nego ikada. Smijeh, šala, pjesma, druženje, ispunjavali su cijeli prostor - komentarisala je Danijela.
Iz "Autoprevoza" ističu da su na ovaj način htjeli da zahvale svojim sugrađanima na ukazanom povjerenju tokom svih ovih godina. Od Centra za kreativni rad s djecom "Dobri medo" angažovali su Djeda Mraza, kako bi im uljepšao pretprazničke dane.
- Djed Mraz koga smo angažovali bio je simboličan poklon svim Banjolučanima koji koriste naše usluge dugi niz godina. Novogodišnji autobus kretao se od nove autobuske stanice do Obilićeva i nazad, a u roku sat vremena koliko je vožnja trajala Djed Mraz je ispričao mnoge viceve, podijelio poklone i s našim putnicima otpjevao razne pjesmice - naglasila je Aleksandra Lazarević, referent za promociju i propagandu iz službe marketinga "Autoprevoza".
- Izvor
- Fokus
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Danas je konačno počelo emitovanje kanala RT Balkan na platformi MTel u svim gradovima Republike Srpske....
Poseta je organizovana uz podršku Centra za međunarodnu saradnju „Rusko-balkanski dijalog“ i «Rusko-balkanskog centra za poslovnu saradnju i kulturu»....
U aprilu u Rafineriji nafte Pančevo prerađeno 336 hiljada tona sirove nafte...
NIS investirao 4,9 milijardi dinara u istraživanje nafte i gasa...
U Srbiji je 9. maja 2026. godine na TV «Belle amie» prikazana premijera filma «Mariupolj: Ruski grad». Ovaj unikalni događaj planski se poklopio sa 81. godišnjicom pobede u Drugom...
Skoro 60 odsto Evropljana više ne smatra Vašington pouzdanim partnerom, pokazuje nova anketa fondacije Bertelsman...
Ostale novosti iz rubrike »
















