Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Дјед Мраз возио аутобус
29.12.2009. год.
Све млађе, али и оне нешто старије Бањолучане који су се јуче ујутро нашли у аутобусу предузећа "Аутопревоз" на линији број десет сачекало је симпатично изненађење. Један од сапутника, а на моменте и возач аутобуса, био је и Дјед Мраз с којим су путници имали прилику да се возе пуних сат времена и да уживају како у поклонима, тако и у шалама и вицевима које је причао.
Деветогодишња Ања Милаковић каже да вјерује у Дједа Мраза иако њени другови нису сличног размишљања.
- Ово је нешто што ћу памтити цијели живот. Срела сам се с Дједа Мразом у градском превозу, што за мене представља најљепши поклон за Нову годину. Осим поклончића које нам је подијелио донио је и пуну врећу вицева, те нас засмијавао. Пјесмице као што су "Дједа Мразе, Дједа Мразе", "Зима, зима е па шта је", "Змија и жаба" и многе друге пјевао је с нама у глас - испричала је одушевљена Ања.
Дјед Мраз у возилу градског саобраћаја није био занимљив само млађој популацији, него и оним старијим.
- Ријетко се возим аутобусом, јер више волим да пјешачим, а када сам се игром случаја одлучила на такво нешто сусрела сам се с најљепшим могућим изненађењем које је неко могао да ми припреми - казала је Гордана Кевић, радница.
Она је додала да је остала без ријечи када је ушла у аутобус, те да је на моменат помислила да сања.
- Овим ћу изненадити и своју кћерку која 1. јануара пуни 18 година и поклон који сам добила од Дједа Мраза даћу њој - вели Гордана.
И за студенткињу Данијелу Стјепановић сусрет с Дједа Мразом био је испуњење свих жеља.
- До сада нисам била нешто еуфорична и нисам се радовала долазећим празницима, али од тренутка када сам затекла Дједа Мраза у аутобусу све се промијенило и срећнија сам него икада. Смијех, шала, пјесма, дружење, испуњавали су цијели простор - коментарисала је Данијела.
Из "Аутопревоза" истичу да су на овај начин хтјели да захвале својим суграђанима на указаном повјерењу током свих ових година. Од Центра за креативни рад с дјецом "Добри медо" ангажовали су Дједа Мраза, како би им уљепшао претпразничке дане.
- Дјед Мраз кога смо ангажовали био је симболичан поклон свим Бањолучанима који користе наше услуге дуги низ година. Новогодишњи аутобус кретао се од нове аутобуске станице до Обилићева и назад, а у року сат времена колико је вожња трајала Дјед Мраз је испричао многе вицеве, подијелио поклоне и с нашим путницима отпјевао разне пјесмице - нагласила је Александра Лазаревић, референт за промоцију и пропаганду из службе маркетинга "Аутопревоза".
Деветогодишња Ања Милаковић каже да вјерује у Дједа Мраза иако њени другови нису сличног размишљања.
- Ово је нешто што ћу памтити цијели живот. Срела сам се с Дједа Мразом у градском превозу, што за мене представља најљепши поклон за Нову годину. Осим поклончића које нам је подијелио донио је и пуну врећу вицева, те нас засмијавао. Пјесмице као што су "Дједа Мразе, Дједа Мразе", "Зима, зима е па шта је", "Змија и жаба" и многе друге пјевао је с нама у глас - испричала је одушевљена Ања.
Дјед Мраз у возилу градског саобраћаја није био занимљив само млађој популацији, него и оним старијим.
- Ријетко се возим аутобусом, јер више волим да пјешачим, а када сам се игром случаја одлучила на такво нешто сусрела сам се с најљепшим могућим изненађењем које је неко могао да ми припреми - казала је Гордана Кевић, радница.
Она је додала да је остала без ријечи када је ушла у аутобус, те да је на моменат помислила да сања.
- Овим ћу изненадити и своју кћерку која 1. јануара пуни 18 година и поклон који сам добила од Дједа Мраза даћу њој - вели Гордана.
И за студенткињу Данијелу Стјепановић сусрет с Дједа Мразом био је испуњење свих жеља.
- До сада нисам била нешто еуфорична и нисам се радовала долазећим празницима, али од тренутка када сам затекла Дједа Мраза у аутобусу све се промијенило и срећнија сам него икада. Смијех, шала, пјесма, дружење, испуњавали су цијели простор - коментарисала је Данијела.
Из "Аутопревоза" истичу да су на овај начин хтјели да захвале својим суграђанима на указаном повјерењу током свих ових година. Од Центра за креативни рад с дјецом "Добри медо" ангажовали су Дједа Мраза, како би им уљепшао претпразничке дане.
- Дјед Мраз кога смо ангажовали био је симболичан поклон свим Бањолучанима који користе наше услуге дуги низ година. Новогодишњи аутобус кретао се од нове аутобуске станице до Обилићева и назад, а у року сат времена колико је вожња трајала Дјед Мраз је испричао многе вицеве, подијелио поклоне и с нашим путницима отпјевао разне пјесмице - нагласила је Александра Лазаревић, референт за промоцију и пропаганду из службе маркетинга "Аутопревоза".
- Извор
- Фокус
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Данас је коначно почело емитовање канала РТ Балкан на платформи МТел у свим градовима Републике Српске....
Посета је организована уз подршку Центра за међународну сарадњу „Руско-балкански дијалог“ и «Руско-балканског центра за пословну сарадњу и културу»....
У априлу у Рафинерији нафте Панчево прерађено 336 хиљада тона сирове нафте...
НИС инвестирао 4,9 милијарди динара у истраживање нафте и гаса...
У Србији је 9. маја 2026. године на ТВ «Belle amie» приказана премијера филма «Мариупољ: Руски град». Овај уникални догађај плански се поклопио са 81. годишњицом победе у Другом...
Скоро 60 одсто Европљана више не сматра Вашингтон поузданим партнером, показује нова анкета фондације Бертелсман...
Остале новости из рубрике »
















