Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Бугарски научници ступили у контакт с ванземаљцима?
26.11.2009. год.
Бугарски владини научници су убеђени да су ванземаљци присутни на нашој планети и тврде да су успели да успоставе контакт са њима.
"Ванземаљци су око нас и све време нас посматрају", изјавио је Лачезар Филипов, заменик директора Института за космичка истраживања Бугарске академије наука, пише лондонски Телеграф.
Он је казао да истраживачи института већ раде на дешифровању комплексног низа симбола који су им послали ванземаљци, а да ванземаљци одговарају на 30 њихових питања.
Филипов је рекао да бугарски истраживачи анализирају 150 цртежа у пољима направљеним широм света за које верују да представљају одговоре на постављена питања.
У изјави за бугарске медије, он је истакао да ванземаљци нису непријатељски расположени, већ да желе да нам помогну, али да још нисмо довољно сазрели да бисмо ступили у контакт са њима.
"Чак се и седиште католичке цркве, Ватикан, слаже са тврдњом о постојању ванземаљаца", тврди он.
Филипов је рекао да људи неће моћи да успоставе контакт са ванземаљцима путем радио таласа, већ снагом ума.
"Људска врста ће без сумње успоставити директан контакт са ванземаљцима за 10 до 15 година", казао је он, наводећи да ванземаљска бића осуђују аморално понашање људи према природи.
Филипов је рекао да бугарски истраживачи анализирају 150 цртежа у пољима направљеним широм света за које верују да представљају одговоре на постављена питања.
У изјави за бугарске медије, он је истакао да ванземаљци нису непријатељски расположени, већ да желе да нам помогну, али да још нисмо довољно сазрели да бисмо ступили у контакт са њима.
"Чак се и седиште католичке цркве, Ватикан, слаже са тврдњом о постојању ванземаљаца", тврди он.
Филипов је рекао да људи неће моћи да успоставе контакт са ванземаљцима путем радио таласа, већ снагом ума.
"Људска врста ће без сумње успоставити директан контакт са ванземаљцима за 10 до 15 година", казао је он, наводећи да ванземаљска бића осуђују аморално понашање људи према природи.
- Извор
- Блиц
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Tirzepatid je relativno nova terapija u oblasti dijabetesa i lečenja gojaznosti koja je privukla veliku pažnju svetske medicinske kao i šire javnosti zbog rezultata kliničkih ispitivanja. Reč je o sintetič...
Ишијадикус бол, познат и као бол у доњем делу леђа који се шири дуж ноге због прит...
Iako su ulaganja u zdravstvo širom Balkana među najvećim državnim izdacima, čini se da su pacijenti jednako nezadovoljni, i u članicama EU poput Hrvatske i Slovenije, i na celom...
Зуби су јако битни и када нам нешто није у реду са њима осећамо се нелагодно и једва...
Витамин Б12 се често промовише као суплемент који може побољшати енергију, концентра...
Остале новости из рубрике »















