Почетна страница > Новости
"Телеграм" би могао бити блокиран у Немачкој ако се његово руководство не буде придржавало немачких закона, рекла је министар унутрашњих послова Ненси Фезер у интервјуу за "Цајт".
Она је раније говорила о потреби пооштравања политике према "Телеграму", јер премња њеним речима постоје позиви на репресалије против владиних званичника.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Шеф немачког МУП-а није одбацила могућност гашења „Телеграма“
14.01.2022. год.
"Телеграм" би могао бити блокиран у Немачкој ако се његово руководство не буде придржавало немачких закона, рекла је министар унутрашњих послова Ненси Фезер у интервјуу за "Цајт".
Она је раније говорила о потреби пооштравања политике према "Телеграму", јер премња њеним речима постоје позиви на репресалије против владиних званичника.
Она је напоменула да му се издаје много налога о прекршајима, али да њихово извршење одуговлачи, тако да Министарство унутрашњих послова намерава да овај процес узме под контролу, додала је она.
Она је истовремено истакла да Немачка нема шансе да сама реши ситуацију и да је потребно паневропско решење.
"Рећи да ћемо на крају угасити услугу било је очигледно болно за било ког добављача услуга. Али увек морамо гледати шта ће се десити ако је услуга онемогућена - онда ће доћи други и суочићемо се са истим проблемом. Зато не искључујем да треба појачати напоре на правном плану“, рекла је она.
"Гашење би имало страшне последице и заиста би било последње средство, ако би све друге опције пропале."
„Требало је да буде забринут због мржње и насиља на његовој платформи“, рекла је она, мислећи на оснивача Павла Дурова..
"Рећи да ћемо на крају угасити услугу било је очигледно болно за било ког добављача услуга. Али увек морамо гледати шта ће се десити ако је услуга онемогућена - онда ће доћи други и суочићемо се са истим проблемом. Зато не искључујем да треба појачати напоре на правном плану“, рекла је она.
"Гашење би имало страшне последице и заиста би било последње средство, ако би све друге опције пропале."
„Требало је да буде забринут због мржње и насиља на његовој платформи“, рекла је она, мислећи на оснивача Павла Дурова..
- Извор
- Танјуг
- фото: Логотип мессенджера Telegram на экране монитора и телефона - РИА Новости, 1920, 12.01.2022 © РИА Новости / Кирилл Каллиников/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Интервју са Павлом Бушујевим, руководитељем Одељења за балканска истраживања Института за земље ЗНД...
У интервјуу за РГМ.Журнал, Павел Бушујев, шеф Одељења за балканске студије Института земаља ЗНД, говорио је о менталитету власти и народа на Балкану, о томе које гласине остају пука...
Ваше Високопреосвештенство...
На питање уредника портала RuSerbia.com о дугорочним последицама НАТО бомбардовања осиромашеним уранијумом у Србији и НАТО биолошких лабораторија у Украјини и потреби формалног окривљавања САД и НАТО-а за наношење...
На платну промичу кадрови ослобођења Маријупоља, окружен сам публиком која аплаудира и плаче и размишљам само о једном – саборцима којих више нема, каже поводом премијере документарног филма “На...
Остале новости из рубрике »
















