Највећи допринос компаније "Мекдоналдс" локалној заједници је запошљавање младих, а предност при запошљавању биће дата људима који умију ваљано да се односе према госту и који су спремни да напорно раде и додатно се развијају, сопштено је данас из ове компаније.
Први "Мекдоналдс" ресторан у Републици Србској биће отворен, како је раније најављено, у првој половини октобра у Господској улици у Бањалуци.
Вриједност ове инвестиције је већа од два милиона КМ, од чега је скоро половина инвестирана у грађевинске радове које проводе фирме са територије Српске.
Осим финансијске инвестиције за изградњу и опремање ресторана, плаћају се и порези и доприноси, који ће сигурно помоћи градском и републичком буџету, наводе из компаније.
Власник франшизе "Мекдоналдса" за Србију планира да у току наредних пет година широм Републике Српске отвори три до пет ресторана, најавио је раније Драгош Павићевић, директор фирме "Дримфудс".
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...