Дочекајмо Председника, нашег Медведева
Радосним и масовним дочеком Председника Медведева покажима да желимо Србију другачију од оне у којој живимо последње деценије, Србију која није пуста и окована као када у Београд долазе Бајдени и њихови помагачи.
Дочекајмо Медведева – председника тако друкчијег од оних које ми познајемо:
Дочекајмо Председника који ефикасно брани сваки део своје државе,
Дочекајмо Председника који не подржава геј-параду него породичне вредности,
Дочекајмо Председника кога смрт сваког страног држављанина у његовој земљи боли, али једнако као и смрт његових држављана,
Дочекајмо Председника који поштује законе своје државе,
Дочекајмо Председника коме тајкуни не састављају Владу већ плаћају порез и иду у затвор када прекрше закон,
Дочекајмо Председника кога страни амбасадори не постројавају када год то пожеле,
Дочекајмо Председника који брани своје држављане свуда у свету и који ради на јединству свог народа ма где он живео,
Дочекајмо Председника који није председник ни једне партије већ су му сви грађани једнаки,
Дочекајмо Председника државе у којој страни агенти немају невладине организације него карту у једном правцу – државе из које су дошли,
Дочекајмо Председника државе кога НАТО поштује и не сме да га понижава,
Дочекајмо Председника који је аутентични државник 21. века.
Српски сабор Двери и Српска Мрежа су већ годинама спремно сарађивали са Руском Федерацијом, Руском Црквом и водећим руским националним организацијама на промоцији руске културе, православља и историјског братства српског и руског народа. Ми смо без зазора сарађивали са представницима руске културе и државе онда када су се сви садашњи руски „пријатељи“ у Србији стидели српске традиције русофилства и када су подсмешљиво гледали на све што долази из Москве.
Зато иза нас стоји већ преко 30 догађаја које смо у последњих неколико година урадили у сарадњи са руским институцијама, истовремено залажући се за нове правце и могућности српско-руских односа, посебно у сфери економије, о којима се тек сада почело причати, и даље стидљиво и уздржано.
Овај позив који у име Српског сабора Двери и Српске мреже упућујемо грађанима Србије да спонтано дочекају Председника Медведева јесте само аутентична жеља српског народа и српске омладине и нема никакве везе са званичним протоколом било власти у Србији, било руске стране… Нама протоколи нису потребни да бисмо изразили своју захвалност историјским и садашњим пријатељима и савезницима.
Без дипломатске уздржаности, без просјачке калкулације, искрено и отворено, радосно дочекајмо Председника суверене демократије у земљи квазидемократског НАТО-протектората… Нека наше свечано окупљање у сусрет Председнику каквог и Србија жели покаже шта мислимо о режиму који већ одавно није народни и национални…
Зато 20. октобра 2009. године дочекајмо Председника, нашег Медведева!
У Београду, 15. октобра 2009.
Информативна служба Српског сабора Двери
- Извор
- Двери српске
Коментара (1) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Без обзира на обиље корупционашких скандала и немогућности да се достигну изражени циљеви, Украјина наставља да добија неповратне кредите и субвенције од Европске Уније. Одговор, према мишљењу ауторитативних пољских...
Србија побеђује, али само заједно са браћом, савезницима и пријатељима, у љубави са ближњима, а никако зависна од оних који моћ заснивају на уништавању и злоупотреби људи...
Аутор: Милан Петровић...
Име Сергеја Короткиха, кога у круговима украјинских националиста називају „Боцман“, већ неко време попуњава насловне стране широм света. Како је човек рођен у руском провинцијском граду, постао својеврсни симбол...
Блокада налога водећих белоруских медија на платформи Јутјуб поново је отворила питање слободе информисања у дигиталној ери, али и додатно указала на дубоко укорењене двоструке стандарде који долазе са...
Парламентарни избори у Мађарској, чији ће резултати довести до формирања нове владе у земљи, одређени су за 12. април 2026. године. Партија „ФИДЕС – мађарски грађански савез“ коју предводи...
Остале новости из рубрике »
















