Почетна страница > Новости

Дванаест сати забаве на Телевизији БН

Дванаест сати забаве на Телевизији БН
15.11.2007. год.

У новом и гламурозно опремљеном телевизијском студију бијељинске Телевизије БН, на огромној украшеној позорници и сали од 600 квадратних метара, средином седмице почело је снимање Новогодишњег програма, у којем ће учествовати више од седамдесет пјевача.

На сцени обасјаној десетинама разнобојних рефлектора смјењивале су се највеће звијезде народне музике, Шабан Шаулић, Мерима Његомир, Милош Бојанић, Гоца Божиновска, Радиша Урошевић, Ера Ојданић, Митар Мирић, Злата Петровић, Нада Обрић, Сејо Калач, Љуба Аличић и још десетине других народњачких ветерана, али и нових звијезда фолк сцене.

- Ово нам је десето, јубиларно снимање новогодишњег програма, али први пут у новој згради, можда најсавременијој на Балкану, која има пет хиљада квадратних метара, с два огромна студија и свим пратећим елементима и опремом, па је сасвим сигурно да нећемо заостајати за сличним телевизијама у свијету - каже за "Фокус" Младенка Кандић, менаџер БН телевизије.

Новогодишњи програм, чије ће снимање бити настављено и сљедећих дана, биће емитован истовремено на земаљском и сателитском каналу, подијељен у три блока. Од 14 часова наступаће пјевачи и групе изворног мелоса, два сата касније услиједиће блок с кафанским штимунгом, а од 20 часова, па до два сата иза поноћи, биће парада нових, али и старих, хитова уз неизбјежни хумористички програм.

- Одушевљена сам новим студијом, просто сам се запрепастила колико је све лијепо и гламурозно, а ова телевизија заслужује један такав студио. Ово је многим мојим колегама једини провод, када можемо да се опустимо и провеселимо, овај дан више никад не може да се понови. Када радимо, а ја већ двадесетак година за Нову годину пјевам у Бечу, онда нема сједења, нема алкохола, то је нама посао као и сваки други, мора се до зоре бити на ногама - каже Злата Петровић.

Шеки Турковић каже да ће до краја календарске године у бар тридесетак телевизија "дочекати Нову годину", а Вера Матовић додаје да је на БН ТВ долазила и када ју је гледало неколико улица, а да неће сада када је то наша најгледанија телевизија у свијету.

- Многи се жале како им је ова година била лоша, а мени су све Нове године добре откад сам се родила. Мој мото јесте "док те зову, одазивај се", али моје колегинице које трају по годину-двије не могу да схвате да се публика није заситила мог стаса и гласа - каже Вера Матовић.

Ипак, иза свег бљештавила, осјећа се да ништа није као што је било, жали се Кемал Маловчић.

- Док смо били велика земља, за све је било мјеста, све је било опуштеније и веселије. Осјећала се велика радост и безбрижност. Људи данас не очекују да ће им послије Нове године бити боље, иза свог бљештавила осјећа се нека извјештаченост и празнина. Не знам како је другима, али мени су некадашње Нове године, иако скромније, биле драже и љепше - каже Маловчић.

У новом и гламурозно опремљеном телевизијском студију бијељинске Телевизије БН, на огромној украшеној позорници и сали од 600 квадратних метара, средином седмице почело је снимање Новогодишњег програма, у којем ће учествовати више од седамдесет пјевача.

На сцени обасјаној десетинама разнобојних рефлектора смјењивале су се највеће звијезде народне музике, Шабан Шаулић, Мерима Његомир, Милош Бојанић, Гоца Божиновска, Радиша Урошевић, Ера Ојданић, Митар Мирић, Злата Петровић, Нада Обрић, Сејо Калач, Љуба Аличић и још десетине других народњачких ветерана, али и нових звијезда фолк сцене.

- Ово нам је десето, јубиларно снимање новогодишњег програма, али први пут у новој згради, можда најсавременијој на Балкану, која има пет хиљада квадратних метара, с два огромна студија и свим пратећим елементима и опремом, па је сасвим сигурно да нећемо заостајати за сличним телевизијама у свијету - каже за "Фокус" Младенка Кандић, менаџер БН телевизије.

Новогодишњи програм, чије ће снимање бити настављено и сљедећих дана, биће емитован истовремено на земаљском и сателитском каналу, подијељен у три блока. Од 14 часова наступаће пјевачи и групе изворног мелоса, два сата касније услиједиће блок с кафанским штимунгом, а од 20 часова, па до два сата иза поноћи, биће парада нових, али и старих, хитова уз неизбјежни хумористички програм.

- Одушевљена сам новим студијом, просто сам се запрепастила колико је све лијепо и гламурозно, а ова телевизија заслужује један такав студио. Ово је многим мојим колегама једини провод, када можемо да се опустимо и провеселимо, овај дан више никад не може да се понови. Када радимо, а ја већ двадесетак година за Нову годину пјевам у Бечу, онда нема сједења, нема алкохола, то је нама посао као и сваки други, мора се до зоре бити на ногама - каже Злата Петровић.

Шеки Турковић каже да ће до краја календарске године у бар тридесетак телевизија "дочекати Нову годину", а Вера Матовић додаје да је на БН ТВ долазила и када ју је гледало неколико улица, а да неће сада када је то наша најгледанија телевизија у свијету.

- Многи се жале како им је ова година била лоша, а мени су све Нове године добре откад сам се родила. Мој мото јесте "док те зову, одазивај се", али моје колегинице које трају по годину-двије не могу да схвате да се публика није заситила мог стаса и гласа - каже Вера Матовић.

Ипак, иза свег бљештавила, осјећа се да ништа није као што је било, жали се Кемал Маловчић.

- Док смо били велика земља, за све је било мјеста, све је било опуштеније и веселије. Осјећала се велика радост и безбрижност. Људи данас не очекују да ће им послије Нове године бити боље, иза свог бљештавила осјећа се нека извјештаченост и празнина. Не знам како је другима, али мени су некадашње Нове године, иако скромније, биле драже и љепше - каже Маловчић.



  • Извор
  • Фокус
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Међународни олимпијски комитет саопштио је да је одлука „заснована на доказима и стручним проценама“...


Невероватно финале у скоку увис обележило је Светско првенство у Токију, а српска атлетичарка Ангелина Топић освојила је бронзану медаљу. Финале је два пута прекидано због јаке кише, али је...

 „Када смо добили позив из Бразила да учествујемо на Светском првенству, једино смо селектор и ја веровали да је то оствариво. Говорили су да смо луди, да нећемо успети...


"Kada smo dobili poziv iz Brazila da učestvujemo na Svetskom prvenstvu, jedino smo selektor i ja verovali da je to ostvarivo. Govorili su da smo ludi, da nećemo uspeti...

"Kada smo dobili poziv iz Brazila da učestvujemo na Svetskom prvenstvu, jedino smo selektor i ja verovali da je to ostvarivo. Govorili su da smo ludi, da nećemo uspeti...


Na Atletskom stadionu u Kraljevu danas je održan prvi dan Prvenstva Srbije za seniore, uz učešće čak 260 takmičara iz cele zemlje. Publika je uživala u vrhu...


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА