Пало стакло са зграде Владе
Једно поље стакла пало је данас око 10.00 часова са предње стране фасаде зграде Владе Републике Српске (РС), али није било повријеђених, изјавио је Срни службеник Бироа Владе РС за односе са јавношћу Златко Јурић.
"У Служби за заједничке послове, у сектору за инвестиционо и текуће одржавање, речено је да је стакло пало из непознатих разлога и да нема трагова оштећења на мјесту гдје се стакло налазило", рекао је Јурић и прецизирао да је стакло пало са десетог спрата.
Он је рекао да ће представници фирме "Насал Ниш", која је постављала фасадно стакло, најкасније до сутра доћи да постави ново стакло и том приликом ће покушати да утврде узроке пуцања и пада стакла.
Јурић је напоменуо да ће кућа "Бобар осигурање" платити насталу штету, с обзиром на то да су зграде у Админситративном центру Владе РС осигуране.
- Извор
- Срна
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










