Почетна страница > Новости

РТС расписао конкурс за лого, бину и водитеље Еуросонга 08

РТС расписао конкурс за лого, бину и водитеље Еуросонга 08
07.07.2007. год.

Радио-телевизија Србије, која ће бити домаћин „Еуросонга” који ће се следеће године одржати у Београду, расписала је конкурс за лого, бину и водитеље „Песме Евровизије”, а за најбоља решења су предвиђене награде од 2.000 до 10.000 евра. Конкурс је отворен 30 дана и на њему могу учествовати сви заинтересовани појединци из Србије и иностранства. Три најбоља решења новог лога такмичења биће награђена са 2.000, 3.000 и 5.000 евра, а идеја је да нови лого асоцира на Србију, младе и Европу. Бина која ће бити постављена у „Београдској арени” мора да асоцира на Београд и Србију, да буде састављена од покретних делова, као и да изражава историју и идентитет Србије. Најкреативније решење подразумева награду од 10.000 евра. На конкурсу за водитеље могу учествовати особе старије од 18 година, у првом кругу ће 100 људи бити позвано на тестирање, а 24 девојке и 24 мушкарца иду у други круг избора. Након 20 специјалних емисија, парови ће постепено испадати из конкуренције, а победници ће бити изабрани на основу мишљења жирија и гласања гледалаца. Победнички пар ће водити „Песму Евровизије”, док ће другопласирани водити „Беовизију”.



  • Извор
  • Блиц
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА