Почетна страница > Новости

Обилазак навијача у спушком затвору

Обилазак навијача у спушком затвору
25.07.2007. год.

Народна странка саопштила је јуче да ће затражити од надлежног судије да њени представници посјете припаднике групе која је приведена под оптужбом да је на плажи Јаз напала конвој са навијачима сплитског Хајдука. Како каже члан предсједништва НС-а Дејан Ђуровић, циљ посјете је упознавање са третманом притворених у Заводу за извршење кривичних санкција.
- Не желимо да коментаришемо судску одлуку, али затечени смо чињеницом да су као једини виновници нереда на утакмици Будућност-Хајдук означени домаћи навијачи. Индикативно је да нико од навијача Хајдука није приведен, иако су прије доласка у Подгорицу пријетили да ће "да запале Црну Гору" - казао је Ђуровић.
НС ће тражити од МУП-а да им достави списак повријеђених полицајаца од стране хрватских навијача, као и извјештај о материјалној штети коју су они направили, наводи Ђуровић а, такође, било би добро да читав случај испитају омбудсман и друге организације за заштиту људских права.
- Управа Будућности би, умјесто сервилних "испричавања" Хрватима, који су бацали бакље на западну трибину међу људе са дјецом, требала да се извини и домаћим навијчима који су, само стицајем околности, избјегли теже посљедице - поручио је Ђуровић.



  • Извор
  • dan.cg.yu
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА