Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Власти Лос Анђелеса затварају камп покрета "Заузми Вол стрит"
27.11.2011. год.
Власти Лос Анђелеса (САД) одлучиле су да затворе камп присталица покрета "Заузми Вол стрит", који се изјашњавају против социјалне неједнакости и похлепе финансијских корпорација.
У градској скупштини су јавили да ће камп, који се налази у једном од централних паркова, бити демонтиран у понедељак. Ова мера је изазвана чињеницом да је камп постао извор криминала и антисанитарних услова.
Са истом мотивацијом је овог месеца принудно затворен камп демонстраната у Њујорку, који је постао седиште покрета "Заузми Вол стрит". Покрет који је настао у септембру запљусно је многе америчке градове и друге земље, преноси РИА Новости.
- Извор
- Голос России/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »









