Почетна страница > Новости

Исламабад бесан на Вашингтон

27.11.2011. год.

Исламабад је поново изразио протест у погледу САД због суботњег инцидента на авганистанско-пакистанској граници у којем је погинуло 24 граничара. Шеф МИП-а Пакистана Хина Рабани Хар је изјавила у телефонском разговору са америчком државном секретарком Хилари Клинтон да је Исламабад ужаснут овим инцидентом. Раније су власти Пакистана блокирали маршруту којом се допрема део робе за војску САД и забранили коришћење авиобазе "Шамси". Вашингтон је изразио саучешће Исламабаду због погибије људи и обећао да ће истражити случај. 



  • Извор
  • Голос России/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА