Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Исламабад бесан на Вашингтон
27.11.2011. год.
Исламабад је поново изразио протест у погледу САД због суботњег инцидента на авганистанско-пакистанској граници у којем је погинуло 24 граничара. Шеф МИП-а Пакистана Хина Рабани Хар је изјавила у телефонском разговору са америчком државном секретарком Хилари Клинтон да је Исламабад ужаснут овим инцидентом. Раније су власти Пакистана блокирали маршруту којом се допрема део робе за војску САД и забранили коришћење авиобазе "Шамси". Вашингтон је изразио саучешће Исламабаду због погибије људи и обећао да ће истражити случај.
- Извор
- Голос России/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »









