Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Даме певају на Коларцу
23.12.2011. год.
Биг бенд РТС-а одржао новогодишњи концерт под називом "Даме певају". Девет дама певало је класичне џез стандарде и песме које захтевају право вокално умеће.
Биг бенд РТС-а одржао новогодишњи концерт под називом "Даме певају". Девет дама певало је класичне џез стандарде и песме које захтевају право вокално умеће.
Биг бенд РТС-а већ традиционално крај године обележава својеврсним бонус концертом под називом "Даме певају". Тако је било и синоћ у дворани Коларчеве задужбине, када је стандардну поставу бенда улепшало девет вокалних солисткиња.
Ивана Јордан, Мина Лазаревић, Јелена Јововић, Нина Радојичић, Сања Марковић, Марија Благојевић, Јелена Ковачевић, Александра Бјелић Алексијевић и Кристина Савић, певале су класичне џез стандарде и песме које захтевају право вокално умеће.
Свака од њих специфична, а опет свака сигурна у својој интерпретацијји.
- Извор
- РТС
- Повезане теме
- Коларц
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










