Почетна страница > Новости

Испраћај политичке зиме у Москви

Испраћај политичке зиме у Москви
26.02.2012. год.

Око 100 опозиционера играју коло на тргу Револуције у центру Москве, испраћајући „политичку зиму“. Коловођа је руководилац „Левог Фронта“ Сергеј Удаљцов.

Он је раније саопштио да московске власти нису дале дозволу за митинге и зато ће акције бити одржане на тргу Револуције где се прославља последњи дан Сиропусне недеље. Људи су дошли са белим тракицама и луткама од сламе које представљају „политичку зиму“ и требају се спалити. Организатори су позвали да се лутке пале по старом народном обичају.

Људи су се ухватили за руке и извикивали „Зимо, одлази. Путине, одлази“, и поред тога што су обећали да неће бити парола ни плаката.

Троје учесника је приведено. Одузете су им запаљиве течности.



  • Извор
  • Голос России, фото: Голос России/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА