"СЛОГА" и Плавшићева поставили основе развоја Српске
Предсједник Владе Републике Српске (РС) Милорад Додик организовао је данас у Бањалуци пријем за министре из сазвива Владе на чијем је челу био од 1998. до 2001. године.
На пријему поводом десетогодишњице од избора ове владе оцијењено да је та влада, чију је окосницу чинила коалиција "Слога" заједно са предсједником Српске Биљаном Плавшић, поставила основе за свеукупни развој РС и усмјерила Српску ка данашњој потпуној политичкој стабилности и неспорности.
Премијер Додик је упознао некадашње министре са планираним активностима Владе у наредном периоду на унапређењу економије и побољшању укупног привредног амбијента, као и на даљем јачању политичке стабилности РС, саопштено је из Бироа Владе за односе с јавношћу.
Коалицију "Слогу" чинили Српски народни савез на челу са Биљаном Плавшић, Социјалистичка партија РС на челу са Живком Радишићем и Странка независних социјалдемократа на челу са Додиком.
- Извор
- АГЕНЦИЈЕ
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










