Почетна страница > Новости

УКРАО КАСУ СА НОВЦЕМ

УКРАО КАСУ СА НОВЦЕМ
27.08.2012. год.
ИСТОЧНО САРАЈЕВО, 27. АВГУСТА /СРНА/ - Непознати починилац обио је угоститељски објекат "Гоја" у Андрићграду у Вишеграду, из којег је украо металну касу у којој се налазило 1.220 КМ, 50 евра и 6.600 динара, као и мобилни телефон.

Крађа се догодила синоћ, а полиција трага за починиоцем, саопштено је из Центра јавне безбједности Источно Сарајево.

Полиција у Источном Сарајеву трага за лоповима који су из двије штале украли теле и двоје јагњади.

Припадници полиције контролисали су у протекла 24 часа 121 возило, уручили 103 прекршајна налога, из саобраћаја искључили пет возача
/четири због алкохолисаности и једно због вожње под забраном/, и једно нерегистровано возило, легитимисали 22 лица, те сачинили 53 службене забиљешке.



  • Извор
  • vijesti.RS
  • / www.vijesti.RS


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »