Браво Хрвати!!!
Полицијски инспектор који је због проусташког дивљања поднео кривичну пријаву против певача Марка Перковића Томсона и више непознатих лица (која су узвикивала пароле против Срба и певали усташке песме и носили њихове симболе) суспендован је по хитном поступку, а пријава против Томсона је повучена. Инспектор Јосип Гашпарац који је увек имао највише оцене у свом раду, цео ток збивања од подношења пријаве за кривично дело расне и друге дискриминације до суспензије, испричао је публицисти Славку Голдшатјну, пренео је "Јутарњи лист".
Заиста се морамо почети учити од те Европске господе Хрвата и демократији и лепом европском понашању. Погледај те само "по хитном поступку суспендован" а то значи да је од главешина стигла наредба:"недирајте нам младе усташе, то је наша европска будућност." А тек апсурд, "ми гарантујемо права повратницима Србима", е шта ли нам гарантују?!
- Извор
- Танјуг
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










