Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
За „Мултивиту” 6 милиона евра
01.06.2007. год.
ПРОИЗВОД - Хрватска „Атлантик група" из Загреба је купила фирму „Мултивита", водећег српског произвођача витаминских инстант напитака у гранулама и шумећим таблетама који је пословао у саставу концерна „Хемофарм". Вредност трансакције је шест милиона евра.
Наредне године „Хемофарм инжењеринг", у оквиру Технолошког парка у Вршцу, за „Атлантик групу" изградиће фабрику за производњу шумећих форми мултивитаминских препарата. Из „Атлантик групе" истичу и да се статус запослених у „Мултивити" неће мењати наредне три године, а изградњом новог погона у склопу Технолошког парка гарантује се отварање нових 25-30 радних места.
„Атлантик група" и „Хемофарм концерн" потписали су и писмо о намерама које предвиђа пласман „Хемофармових" лекова који се продају без рецепта, на хрватско тржиште.
Наредне године „Хемофарм инжењеринг", у оквиру Технолошког парка у Вршцу, за „Атлантик групу" изградиће фабрику за производњу шумећих форми мултивитаминских препарата. Из „Атлантик групе" истичу и да се статус запослених у „Мултивити" неће мењати наредне три године, а изградњом новог погона у склопу Технолошког парка гарантује се отварање нових 25-30 радних места.
„Атлантик група" и „Хемофарм концерн" потписали су и писмо о намерама које предвиђа пласман „Хемофармових" лекова који се продају без рецепта, на хрватско тржиште.
- Извор
- 24sata.co.yu
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










