Почетна страница > Новости

Додик бацио заставу БиХ

Додик бацио заставу БиХ
08.07.2008. год.

Како је Додик бацио заставу БиХ са стола ? ВИДЕО Федерална телевизија и телевизија Хаyат приказале су снимку на којој предсједник Владе РС-а Милорад Додик у Требињу баца  заставу БиХ са стола.

Наиме, на столу у дворани у којој се одржавао састанак била је постављена и застава БиХ. Додик је једноставно узео заставу БиХ и бацио ју са стола.




  • Повезане теме


Коментара (16) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА