Саопштење Младих СДС Бањалука
Циљ омладинског форума био је да се млади упознају са свјетском кампањом «Достојанствен рад- достојанствен живот», те да се размијене искуства и идеје о дјеловању младих у синдикатима, политичким странкама и невладиним организацијама, у циљу промовисања права и интереса младих.
Млади СДС Бањалука, као једини политички представници који су се одазвали форуму, допринијели су дискусији дајући конкретне приједлоге који се тичу заштите права радника , привредног развоја и поштовање начела владавине права. Кандидат за одборника у Скупштини Града Јелена Гајић истакла је да ће Млади СДС БЛ подржати сваки напор синдиката и њихове иницијативе у реализацији циљева који су нам свима заједнички. Такође, она је позвала и представнике младих из других политичких партија, невладиних организација и све друге који желе да инвентивним и креативним приступом ријешавају проблеме у Бањалуци да се активније укључе у ову акцију.
- Извор
- Информативна служба СДС
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










