Почетна страница > Новости

ФБиХ и БиК концентрациони логора за хришћане и Јевреје - протест 19.05.2009. у 12:00 часова.

ФБиХ и БиК концентрациони логора за хришћане и Јевреје - протест 19.05.2009. у 12:00 часова.
14.05.2009. год.

Невладина организација CROATIA LIBERTAS у сарадњи са свим осталим невладиним организацијама и удружењима из БиХ организује паљење свеће на јавним местима 19.05.2009. у 12:00 часова. Позивамо све грађане да се прикључе овом тихом и симболично протеста којима желимо јавно да покаже свету како Федерација БиХ и држава БиХ представљају два нераспуштена концентрациони логора за небошњаке: хришћане и Јевреје.

Паљење свеће у целој БиХ бит ће организовано 19.05.2009. у 12:00 часова у знак сећања на све хришћанске жртве исламског терора, за све невин осуђене хришћане у затворима и све обесправљене грађане у Босни и Херцеговини од стране бошњачког политичког круга који спроводи хегемонију нас осталим грађанима и крши основна људска права свих других грађана и осталих националних мањина.

Истог дана, 19.05.2009. у 12:00 часова у Хотелу Holiday Inn у Сарајеву ће бити организована прес конференција 4 невладине организације и представника јеврејске заједнице у БиХ у којима ће се изнети проблеми везани уз етноцид, културоцид и етничко чишћење над Хрватима, Јеврејима и Србима у БиХ јер службено бошњачка политика гласи : "Ово је Босна и Херцеговина, а онај коме се не свиђа - нека одмах иде" што представља отворено етничко чишћење других народа.
 
 
  Мостару, 14.05.2009. године
Лео Плочкинић, предсједник



  • Извор
  • CROATIA LIBERTAS
  • Повезане теме


Коментара (9) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА