Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Додик: немам имовину на Кипру
14.07.2009. год.
Предсједник Владе Републике Српске (РС) Милорад Додик рекао је данас да нема никакву имовину на Кипру нити било гдје у иностранству, осим виле у Београду која је под хипотеком.
Одговарајући на посланичко питање, Додик је рекао да нема ловиште код Београда нити стан у Бањалуци, а да његов отац нема реномирано предузеће, јер има земљорадничку задругу и бави се пољопривредном производњом.
"Моја кћерка и зет нису власници термалне бање у Лакташима и то је потпуна лаж'', рекао је премијер РС.
Он је нагласио да је власник стана у Лакташима који има од раније и који је откупио у процесу приватизације, те да је власник два стана у Београду која су купљена од пословних активности 1989. године.
"Вила у Београду је купљена на кредит и под хипотеком је. То је дуплекс који је у закупу код једне стране амбасаде и чијим се плаћањем најамнине враћа кредит'', рекао је Додик.
Говорећи о аутомобилима, Додик је рекао да је увијек имао добре аутомобиле, али да службене аутомобиле не користи за приватне потребе.
"Моја кћерка и зет нису власници термалне бање у Лакташима и то је потпуна лаж'', рекао је премијер РС.
Он је нагласио да је власник стана у Лакташима који има од раније и који је откупио у процесу приватизације, те да је власник два стана у Београду која су купљена од пословних активности 1989. године.
"Вила у Београду је купљена на кредит и под хипотеком је. То је дуплекс који је у закупу код једне стране амбасаде и чијим се плаћањем најамнине враћа кредит'', рекао је Додик.
Говорећи о аутомобилима, Додик је рекао да је увијек имао добре аутомобиле, али да службене аутомобиле не користи за приватне потребе.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










