Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Полагање вијенаца борцима Отаџбинског рата
12.05.2007. год.
БАЊАЛУКА, 12. МАЈА - Поводом обиљежавања 15. годишњице Војске Републике Српске (ВРС) и 2. годишњице формирања 3. пешадијског пука /РС/ Оружаних снага БиХ, данас су у Бањалуци бројне делегације и највиши представници власти, оружаних снага и борачких удружења положили вијенце на спомен обиљежја погинулим борцима Отажбинског рата и жртвама фажизма.
Вијенце је на споменике погинулим борцима у Отаџбинском рату на гробљу "Свети Пантелија", на Споменик жртвама фажизма и на Спомен костурницу положили су предсједавајући Предсједништва БиХ Небојша Радмановић, затим длегације предсједника РС, предсједника Владе РС и Народне скупштине.
Вијенце су положили и представници Министарства одбране и Оружаних снага БиХ.
Полагањем вијенаца почаст погинулим саборцима одали су представници Борачких организација РС и регије Бањалуке, удружења војних пензионера и резервних војних старјешина, те делегација некадашње Друге крајишке бригаде.
Вијенци су данас положени и на спомен пбиљежја у гарнизонима у Приједору, Дервенти, Добоју, Бијељини, Сокоцу, Палама и Билећи.
Вијенце је на споменике погинулим борцима у Отаџбинском рату на гробљу "Свети Пантелија", на Споменик жртвама фажизма и на Спомен костурницу положили су предсједавајући Предсједништва БиХ Небојша Радмановић, затим длегације предсједника РС, предсједника Владе РС и Народне скупштине.
Вијенце су положили и представници Министарства одбране и Оружаних снага БиХ.
Полагањем вијенаца почаст погинулим саборцима одали су представници Борачких организација РС и регије Бањалуке, удружења војних пензионера и резервних војних старјешина, те делегација некадашње Друге крајишке бригаде.
Вијенци су данас положени и на спомен пбиљежја у гарнизонима у Приједору, Дервенти, Добоју, Бијељини, Сокоцу, Палама и Билећи.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










