Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Проклет био ко не ради у интересу државе Републике Српске
21.08.2007. год.
Владика Василије на литургији у Добоју
Бит ће проклет ко не ради у интересу државе РС
Владика зворничко-тузлански Василије на архијерејској литургији коју је служио у Цркви светих апостола Петра и Павла у Добоју позвао је српски православни народ да се моли Богу за своју отаџбину Српску, љубав и слогу међу браћом и сестрама, да међу њима не буде раздора, јавила је Срна.
Он је апеловао на српски православни народ и власти у РС да се на велики православни празник преобразе и да заједнички раде у интересу државе Српске. - Уколико то не учините, као што је то учинио Исус Христос прије више вијекова, бит ћете проклети и на овом и на оном свијету - додао је владика Василије на крају своје бесједе.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










