Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Куцнуо је час за Лигу шампиона
17.05.2007. год.
Црвена звезда је исписала нове странице фудбалске историје. Уз име првог освајача титуле и Купа у самосталној Србији убудуће ће стајати - први српски клуб који је одбранио дуплу круну.
Пехар Лав купа, нови трофеј Фудбалског савеза Србије, већ је нашао своје место у Музеју на „Маракани“. Председник Драган Стојковић је тим поводом отворио још један шампањац, а част да наздраве имали су сви фудбалери, чланови стручног штаба и челници клуба.
- Тријумфом у финалу Лав купа за нас је сезона завршена - истакао је Стојковић.
Црвено-бели су пре десет дана славили у ноћном клубу „Магацин“, јучерашњи дан су дочекали на сплаву „Акапулко“, а праву фешту су заказали за 26. мај на „Маракани“.
- „Делије“ су заслужиле да им приредимо спектакл. Стога их позивам да испуне стадион против Хајдука у нашој последњој утакмици ове сезоне. Ред је да, као и прошле године, заједно прославимо овај успех - констатовао је први човек шампиона.
Пехар Лав купа, нови трофеј Фудбалског савеза Србије, већ је нашао своје место у Музеју на „Маракани“. Председник Драган Стојковић је тим поводом отворио још један шампањац, а част да наздраве имали су сви фудбалери, чланови стручног штаба и челници клуба.
- Тријумфом у финалу Лав купа за нас је сезона завршена - истакао је Стојковић.
Црвено-бели су пре десет дана славили у ноћном клубу „Магацин“, јучерашњи дан су дочекали на сплаву „Акапулко“, а праву фешту су заказали за 26. мај на „Маракани“.
- „Делије“ су заслужиле да им приредимо спектакл. Стога их позивам да испуне стадион против Хајдука у нашој последњој утакмици ове сезоне. Ред је да, као и прошле године, заједно прославимо овај успех - констатовао је први човек шампиона.
- Извор
- blic.co.yu
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










