Премијер лига БиХ- туча у Градачцу
Иако можемо рећи да су гости били изузетно успјешни, ово коло памтићемо по прекиду на утакмицу у Градачцу. Наиме, у самом финишу утакмице дошло је до велике туче на терену у којој су судјеловали готово сви играчи оба тима. Најдебљи крај извукли су Реџепи (Жељезничар) и Матић (Звијезда), који су добили црвене картоне. На крају је утакмица завршена побједом Звијезде резултатом 1:0.
Иако је изгубио на гостовању код Слободе (2:1), мостарски Зрињски је остао у великој предности над другопласираној Славији, која је побиједила код Модриче са 1:0.
До вриједне побједе дошла је екипа Посушја свладавши Лакташе у гостима са 2:1. Домаће побједе уписали су клубови који се налазе у опасаној зони. Вележ је савладао Челик са 3:1, а истим резултатом је Травник надиграо Орашје.
Сарајево је уз доста муке побиједило бањалучки Борац са 2:1.
- Извор
- РТРС
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










