Почетна страница > Новости

Премијер лига БиХ- туча у Градачцу

Премијер лига БиХ- туча у Градачцу
05.04.2009. год.

Иако можемо рећи да су гости били изузетно успјешни, ово коло памтићемо по прекиду на утакмицу у Градачцу. Наиме, у самом финишу утакмице дошло је до велике туче на терену у којој су судјеловали готово сви играчи оба тима. Најдебљи крај извукли су Реџепи (Жељезничар) и Матић (Звијезда), који су добили црвене картоне. На крају је утакмица завршена побједом Звијезде резултатом 1:0.

Иако је изгубио на гостовању код Слободе (2:1), мостарски Зрињски је остао у великој предности над другопласираној Славији, која је побиједила код Модриче са 1:0.

До вриједне побједе дошла је екипа Посушја свладавши Лакташе у гостима са 2:1. Домаће побједе уписали су клубови који се налазе у опасаној зони. Вележ је савладао Челик са 3:1, а истим резултатом је Травник надиграо Орашје.

Сарајево је уз доста муке побиједило бањалучки Борац са 2:1.



  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА