Српска Мрежа поручује Џозефу Бајдену: ниси добродошао у Србији!!!
У уторак, 19.маја 2009.године, испред ресторана Руски Цар у ул.Кнез Михаиловој у Београду, тачно у 12,оо часова, патриотске организације из Српске Мреже, заједно са националним и патриотским странкама, одржаће манифестацију отказивања добродошлице потпредседнику САД – Џозефу Бајдену.
Оно што државни органи нису у стању да ураде, урадиће српска слободарска јавност – прогласиће да је Џозеф Бајден persona non grata.
Српска мрежа Изложба на отвореном (фотографије разорене Србије и НАТО злочина током агресије 1999.године уз безобзирне Бајденове цитете), изјаве представника српске јавности, саопштења, леци и други материјали који ће бити дељени на штандовима послужиће као доказ оправданости јавног жигосања Бајдена и злочиначке политике коју је спроводио над српским народом.
У акцији учествују у име организација из Српске Мреже и других патриотских нво: студентска удружења Номоканон и Родољуби, Српска омладинска заједница из Панчева, Покрет „Избор је наш“ из Бања Луке, НАШИ из Аранђеловца, Покрет 1389, Српски сабор Двери, Активни Центар.
У име националних и патриотских странака на скупу ће се појавити представници Демократске странке Србије, Нове Србије, Народне партије и Покрета социјалиста.
У Београду, 18.мај 2009.
Служба за односе са јавношћу Српске мреже
- Извор
- Двери српске
Коментара (1) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










