Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Остали неостварени започети планови
09.11.2009. год.
У Дому културе у Билећи данас је одржана комеморативна сједница поводом смрти начелника општине Славка Бекана, којој су, осим чланова породице, присуствовали представници власти и привредног живота источне Херцеговине.
Говорећи о Бекановом професионалном и и политичком раду, посланик у Народној скупштини Републике Српске Радован Вуковић рекао је да су због изненадне смрти Славка Бекана остали неостварени започети послови и планови да општина Билећа "изађе из сиромаштва у које је запала и крене путем који би означио бољитак за све њене грађане".
"Прва од његових идеја - да Билећа изгледа много љепше и да се до њених села стиже лакше, а живот у њима буде савременији - већ је почела да се реализује, али је Славко Бекан прекратко био на дужности начелника да би остварио и идеју да становници наше општине имају прилику да раде и живе боље", истакао је Вуковић, који је и предсједник билећког одбора СНСД-а.
Он је додао да ће Беканови сарадници још упорније наставити у правцу зацртаних идеја и планова.
Српски члан Предсједништва БиХ Небојша Радмановић упутио је данас телеграм саучешћа Скупштини општине Билећа поводом смрти начелника Славка Бекана.
"Смрћу Славка Бекана, општина Билећа и Република Српска изгубилe су угледног грађанина, способног медицинског стручњака и врсног друштвено-политичког радника. Молим Вас да изразе искрене туге пренесете породици покојног Славка Бекана, у нади да ће пребродити несрећу која их је задесила његовом смрћу", наводи се у телеграму.
Славко Бекан биће сахрањен сутра у 13.00 часова на градском гробљу у Требињу.
Говорећи о Бекановом професионалном и и политичком раду, посланик у Народној скупштини Републике Српске Радован Вуковић рекао је да су због изненадне смрти Славка Бекана остали неостварени започети послови и планови да општина Билећа "изађе из сиромаштва у које је запала и крене путем који би означио бољитак за све њене грађане".
"Прва од његових идеја - да Билећа изгледа много љепше и да се до њених села стиже лакше, а живот у њима буде савременији - већ је почела да се реализује, али је Славко Бекан прекратко био на дужности начелника да би остварио и идеју да становници наше општине имају прилику да раде и живе боље", истакао је Вуковић, који је и предсједник билећког одбора СНСД-а.
Он је додао да ће Беканови сарадници још упорније наставити у правцу зацртаних идеја и планова.
Српски члан Предсједништва БиХ Небојша Радмановић упутио је данас телеграм саучешћа Скупштини општине Билећа поводом смрти начелника Славка Бекана.
"Смрћу Славка Бекана, општина Билећа и Република Српска изгубилe су угледног грађанина, способног медицинског стручњака и врсног друштвено-политичког радника. Молим Вас да изразе искрене туге пренесете породици покојног Славка Бекана, у нади да ће пребродити несрећу која их је задесила његовом смрћу", наводи се у телеграму.
Славко Бекан биће сахрањен сутра у 13.00 часова на градском гробљу у Требињу.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











