Било је време да се скрасим
Један од најпопуларнијих домаћих глумаца Никола Којо оженио се у суботу у Београду са двадесетосмогодишњом манекенком Алек-сандром Ђурић. Младенци ће ускоро на медени месец, а Никола Којо за „Блиц“ каже да му је било крајње време да се скраси.
Никола и Александра венчали су се у цркви Светог архангела Гаврила, у близини Партизановог стадиона, у присуству најближе родбине и пријатеља, да би се званице потом преселиле у ресторан „Виолета кућо стара“, чији је Којо сувласник, на свадбени ручак. Од Николиних колега венчању су присуствовали Весна Тривалић и Драган Петровић Пеле.
Мамурног од свадбеног весеља, пронашли смо Николу и честитали му поводом венчања.
- Било је време да се скрасим. Са скоро четрдесет година које имам мислим да је то заиста нормална ствар. Свадба је протекла у најбољој могућој атмосфери у кругу најближе родбине и пријатеља у „Виолети“ - прича Никола Којо за „Блиц“ и додаје: - Мало су ме нервирали папараци док смо улазили у ресторан, али шта је - ту је, преживео сам. Ускоро са супругом путујем на медени месец, а од средине септембра се враћам бројним обавезама. Хвала на честиткама.
- Извор
- Политика
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











