Завршена студентска такмичења, сутра забава
Такмичење студената у шаху и стоном тенису, које Студентска организација Универзитета у Бањој Луци (СОБЛ) организује поводом Дана Универзитета у Бањој Луци је успешно завршено, а резултати су следећи:
Прво место на такмичењу у стоном тенису освојио је студент Медицинског факултета Бања Лука Немања Сувајац.
Друго место у Стоном тениу освцојио је студент Факултета физичког васпитања и спорта Владимир Петковић, док је треће место у овој дисциплини освојио студент Архитектонско-грађевинског факултета Бранко Ољача.
Прво место на такмичењу у шаху освојио је студент Медицинског факултета Даниел Милекић, друго место студент Електротхничког факултета Златко Дејановић, а треће место студент Електротехничког факултета Немања Шипка.
Студентска организација подсећа да ће у петак , 9.11.2007. године са почетком у 20.00 часова у Клубу студена Бања Лука (КСБ). организовати студентску забаву поводом Дана Универзитета.
У КСБ-у, те вечери наступиће бањлучки рок бенд “CARTE BLANCHE”, а организатори позивају студенте да дођу у што већем броју.
- Извор
- www.studentskisvet.com
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











