Почетна страница > Новости

Насилни упад у просторије СДС-а

Насилни упад у просторије СДС-а
18.01.2012. год.
Предсједник Српске демократске странке Младен Босић саопштио је данас новинарима у Брчком да су јутрос у клуб те странке у Парламентраној скупштини БиХ у Сарајеву упала два радника Заједничке службе у покушају да поставе симболе БиХ у просторије које користити искључиво које користи СДС.

Стрнака очекује, нагласио је, детаљну истрагу о том инциденту.

„Инсистираћемо на конкретној одговорности оних који су то покренутли“, нагласио је Босић.



  • Извор
  • vijesti.RS
  • / www.vijesti.RS


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Остале новости из рубрике »