Бомбашки напад на српске младиће на Косову
Тројица младића српске националности повређена су рано у недељу у центру Лешка на крајњем северу Косова, када је на њих бачена експлозивна направа из возила у покрету. Повређени су Милутин Васовић (22) и Слободан Бишевац (23), који су задржани на лечењу у митровичкој болници, док је Александар Ацковић (22) после указане лекарске помоћи пуштен кући. Начелник хирушког одељења болнице у Косовској Митровици др Радимир Јанковић изјавио је Танјугу да су пацијенти ван животне опасности. „Повреде су нанете гелерима од бомбе, ради се о дифузним повредама по телу, али без оштећења виталних органа. Ране су обрађене и пацијенти су у стабилном здравственом стању”, рекао је др Јанковић.
Регионални портпарол Косовске полицијске службе (КПС) Бесим Хоти изјавио да се инцидент догодио око 2.15 сати, када је из возила марке „лада нива” на младиће бачена експлозивна направа.
Хоти је у изјави Танјугу додао да су мотиви за овај напад за сада непознати, али да је КПС и УНМИК полиција обавила увиђај и почела истрагу.
- Извор
- Танјуг
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











