Најмање 17 полицајаца повређено током немира у центру Приштине
Најмање 17 полицајаца повређено је током немира у центру Приштине, када су се сукобили са присталицама радикалног покрета „Самоопределење“ који су блокирали зграду парламента у РПиштини.
Како је саопштио представник МУП самопроглашене републике, ухапшено је око 70 учасника масовних немира.
Полиција је употребила сузавац и гумене палице како би растерала демонстранте из центра града.
Посланици парламнета су данас ратификовали бриселски споразум о нормализацији односа између Приштине и Београда. За овај документ је гласало 84 посланика, 3 су била против и један уздржан.
- Извор
- Глас Русије/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »










