Почетна страница > Новости

Кенијска полиција ухапсила више од хиљаду тинејџера

Кенијска полиција ухапсила више од хиљаду тинејџера
09.07.2013. год.


Кенијска полиција је саопштила да је за викенд у главном граду Најробију ухапсила више од хиљаду малолетника због конзумирања алкохола.

Полиција је извела рацију по баровима и клубовима. Повод су биле жалбе наставника, који су рекли да су барови и клубови препуни малолетника.

Медији су извештавали да деца не само да аљкаво уче, него због пијанства нападју пролазнике, како би украли новац за алкохол.

Полиција је морала скоро половину приведених да пусти кући, јер није имала довољно ћелија за све приведене.



  • Извор
  • Глас Русије, фото: © Flickr.com/kevinzim/cc-by/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА