Већина Американаца не сматра Сноудена издајником
Према подацима данас објављене анкете, коју је спровео Quinnipiac University, већина Американаца не сматра бившег сарадника Ције Едварда Сноудена за издајника. Сноуден је обелоданио тајне шпијунске програме, које САД реализује широм света.
Тако 55% испитаника сматра да је Сноуден био само добро обавештен, док га је 33% анкетираних назвало издајником. При томе око 45% учесника у анкети сматра да мере за борбу против тероризма које примењује САД, ограничавају грађанске слободе. Тајни програм америчких служби о прикупљању информација о телефонским позивима, подржава 51% испитаника.
- Извор
- Глас Русије, © Коллаж: «Голос России»/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











