СОБЛ: Позив студентима за рад у радним групама
САРАЈЕВО, 7. ДЕЦЕМБРА (ОНАСА) - Извршни одбор Студентске организације Универзитета у Бањалуци (СОБЛ) позвао је данас студенте да се пријаве за пријаве за рад у радним групама те организације.
На прошлоседмичној сједници Извршног одбора СОБЛ-а закључено је да се упути јавни позив студентима да се пријаве за радне групе из области: студентски стандард и права студената, наука, међународна сарадња, спорт, забава и култура, те информисање и маркетинг.
Радне групе ће када буду формиране предлагати план и програм рада који ће потом бити упућени на усвајање органима СОБЛ-а.
Пријаве на оглас се могу предати у просторијама СОБЛ-а или путем електронске поште.
У СОБЛ-у већ постоји Радна група за интеграцију студента са инвалидитетом на Универзитету у Бањалуци, која је формирана у октобру прошле године, саопштила је ова организација.
- Извор
- ОНАСА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











