Караџић одбио сусрет са судијама
Према документу који је данас објављен, судско вијеће је за 24. март било заказало сједницу на којој би, заједно са тужиоцем, у конференцијској сали Трибунала била разматрена питања у вези са његовим предметом.
Караџић наводи да је и-мејлом обавијештен да би разговору присутвовало сво троје судија.
Он одбија да присуствује било каквој приватној сједници о његовом предмету са судским вијећем или његовим представницима и захтијева да се све расправе у његовом предмету воде јавно и у судници Трибунала.
Караџић наводи да је протекле седмице примио неколико и-мејлова који се односе на комуникацију између судског вијећа и тужилаштва и затражио да се та врста комуникације обавља искључиво пред јавношћу.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











