Сачувати ппрофесијоналност
БАЊАЛУКА, 6. АПРИЛА (СРНА) - Студентска организација Универзитета у Бањалуци (СОБЛ) упутила је најсрдачније честитке менаџменту, уредништву, свим новинарима и дописницима Новинске агенције Републике Српске - Срне - поводом 17 година постојања и рада и крсне славе Благовијести.
''Желимо да се Срна и даље развија и буде једна од најзначајних и најпрестижнијих медијских кућа у региону'', наводи се у честитки.
СОБЛ захваљује Срни на професионалном и објективном информисању студената и јавности о активностима СОБЛ-а, што је велики допринос остваривању његових програмских циљева - права и интереса студената.
Новинска агенција РС - Срна сутра ће у новим просторијама дописништва у Источном Сарајеву обиљежити 17 година постојања и рада и прославити крсну славу Благовијести.
- Извор
- СРНА
- АГЕНЦИЈЕ
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











