Amfilohije: Stonsi pevaju satanske pesme
Članovi grupe "Rolingstonsi" su bezbožnici koji pevaju demonske pesme, rekao je njegovo visokopreosveštenstvo mitropolit crnogorsko- primorski Amfilohije.
On je na skupu u Martinićima, kod Podgorice, podsetio da je puno ljudskih dela urađeno uz pomoć Boga.
"Sva ta velika dela su pokazala kako je moćan čovek koji živi u strahu od Boga. To bi trebalo da znaju oni koji su u Crnu Goru i Srbiju nedavno doveli bezbožnu grupu da peva demonske pesme i terali omladinu da svemu tome aplaudira", ocenio je Amfilohije.
Mitropolit Amfilohije je povodom 211 godina bitke na Martinićima služio svetu arhijerejsku liturgiju u crkvi Svetog Đorđa, kraj Podgorice.
- Izvor
- SRNA
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











