Početna stranica > Novosti

Amfilohije: Stonsi pevaju satanske pesme

Amfilohije: Stonsi pevaju satanske pesme
22.07.2007. god.

Članovi grupe "Rolingstonsi" su bezbožnici koji pevaju demonske pesme, rekao je njegovo visokopreosveštenstvo mitropolit crnogorsko- primorski Amfilohije.

On je na skupu u Martinićima, kod Podgorice, podsetio da je puno ljudskih dela urađeno uz pomoć Boga.

"Sva ta velika dela su pokazala kako je moćan čovek koji živi u strahu od Boga. To bi trebalo da znaju oni koji su u Crnu Goru i Srbiju nedavno doveli bezbožnu grupu da peva demonske pesme i terali omladinu da svemu tome aplaudira", ocenio je Amfilohije.

Mitropolit Amfilohije je povodom 211 godina bitke na Martinićima služio svetu arhijerejsku liturgiju u crkvi Svetog Đorđa, kraj Podgorice.



  • Izvor
  • SRNA
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA