Почетна страница > Новости

Амфилохије: Стонси певају сатанске песме

Амфилохије: Стонси певају сатанске песме
22.07.2007. год.

Чланови групе "Ролингстонси" су безбожници који певају демонске песме, рекао је његово високопреосвештенство митрополит црногорско- приморски Амфилохије.

Он је на скупу у Мартинићима, код Подгорице, подсетио да је пуно људских дела урађено уз помоћ Бога.

"Сва та велика дела су показала како је моћан човек који живи у страху од Бога. То би требало да знају они који су у Црну Гору и Србију недавно довели безбожну групу да пева демонске песме и терали омладину да свему томе аплаудира", оценио је Амфилохије.

Митрополит Амфилохије је поводом 211 година битке на Мартинићима служио свету архијерејску литургију у цркви Светог Ђорђа, крај Подгорице.



  • Извор
  • СРНА
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА