Амфилохије: Стонси певају сатанске песме
Чланови групе "Ролингстонси" су безбожници који певају демонске песме, рекао је његово високопреосвештенство митрополит црногорско- приморски Амфилохије.
Он је на скупу у Мартинићима, код Подгорице, подсетио да је пуно људских дела урађено уз помоћ Бога.
"Сва та велика дела су показала како је моћан човек који живи у страху од Бога. То би требало да знају они који су у Црну Гору и Србију недавно довели безбожну групу да пева демонске песме и терали омладину да свему томе аплаудира", оценио је Амфилохије.
Митрополит Амфилохије је поводом 211 година битке на Мартинићима служио свету архијерејску литургију у цркви Светог Ђорђа, крај Подгорице.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











