Сабљарка у "Делтиној" мрежи
Рибарска срећа је поново послужила чувену тројку са Шквера Обрада Гојковића, Мирослава Мишковића, власника компаније Делта, и Стева Дамјановића. Само десет дана пошто су недалеко од острва Мамула на улазу у Бококоторски залив уловили капиталну сабљарку (276 цм, 86 кг), посрећило им се и други пут. У истом рејону јуче су ухватили сабљарку дужине 270 цм и тешку 140 кг.
- Посрећило нам се поново. Готово на истом мјесту као и 28. јула пао је нови капиталац. И овај случај показује да су сабљарке у нашим водама веома честе и да их човјек може уловити ако је мало упоран. Било је, као и прошлог пута, прилично напора да рибу умиримо. И овај наш улов ће спремати познати кувар Анто-Коко Араповић. Дио улова ће бити подијељен домаћински, док ће дио завршити и на тржишту - рекао је за "Дан" Обрад Гојковић, један од тројице срећних рибара.
- Извор
- dan.cg.yu
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










