Почетна страница > Новости

Чавић: Вратио бих се на чело странке

Чавић: Вратио бих се на чело странке
19.01.2008. год.

Бивши предсједник Српске демократске странке (СДС) Драган Чавић изјавио је да би се вратио на чело ове странке уколико би страначки органи то затражило од њега.

"Да ли ће о мом повратку на мјесто предсједника СДС-а размишљати одређени људи, то је њихова ствар, не моја", рекао је Чавић у интервјуу за "Фокус".

Он је навео да није био актер никаквих "унутрашњих удара нити било каквих противудара", додајући да је добронамјеран према СДС-у.

"Лојалан сам члан СДС-а и сваки сукоб у странци је само рушење њеног рејтинга. Они који су хтјели да сруше мене, сада се руше међусобно. Све што сам говорио прије годину дана, сада се потврђује као тачно", рекао је Чавић.



  • Извор
  • АГЕНЦИЈЕ
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА