Почетна страница > Новости

У Шкотској започета кампања против независности

У Шкотској започета кампања против независности
26.06.2012. год.

Данас је у Шкотској започела кампања против изласка земље из састава Уједињене Краљевине. Земља се иначе припрема за референдум по питању независности. Кампању предводи бивши министар владе Алистер Дарлинг који сматра да је референдум о независности карта у један правац - ка стању неопредељености. Шкотска ће у саставу Велике Британије добити у економској, политичкој и социјалној сфери, сматра он.

Званично је кампања за излазак Шкотске из састава Велике Британије започела крајем маја. Референдум ће се вероватно одржати 2014. године.



  • Извор
  • Голос России, фото: © Flickr.com/James.Stringer/cc-by-nc/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА